Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Gocław - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

3 400 zł60,30 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Bardzo ładne 3 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz w ramach najmu okazjonalnego! Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 €12 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 12 000 m2 w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 wysokość netto 12 m siatka słupów 12.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 60 m2, zlokalizowany blisko ścisłego centrum Otwocka. Lokal znajduje się na parterze, przy jednej z głównych ulic, przy ulicznym parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

7 274 zł3 637 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu działkę o numerze ewidencyjnym 693/13, położoną przy ulicy Kolejowej w Celestynowie, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

29,78 zł/m²403 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy - 400 m , centrum Mińska Mazowieckiego Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni ok. 400 m , zlokalizowany na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Otwock

Otwock(Gocław + 23 km)

32 zł/m²250 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 250 m w klimatycznej kamienicy duży potencjał aranżacyjny Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 250 m , położony w Warszawa, w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł500 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji! na wynajem przestrzeń magazynowa w nowoczesnej hali! W skład najmu wchodzi również część placu wykończonego kostką brukową. W cenę wynajmu wchodzi: - 500.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł600 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej/ duchnów/ wiązowna Na wynajem moduł usługowo - produkcyjno - magazynowy z mieszkaniem przy węźle A2 Dostępna powierzchnia: parter: powierzchnia ok 600 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

53,09 zł/m²81 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o powierzchni 81 m2, położony na I piętrzę (brak windy). Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, dzięki termu Najemca może dostawać wystrój do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

38,76 zł/m²258 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

**najemca nie płaci prowizji** na wynajem nowoczesna nieruchomość przeznaczona na warsztat / serwis samochodowy z bardzo dużym potencjałem! Lokal jest wyposażony i gotowy do pracy od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gocław

Gocław,mazowieckie

1 200 zł4 170 m² 0,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Do wynajęcia teren składający się z działki o powierzchni 4170 m2 (numery ewidencyjny 1564/9). Z uwagi na położenie (przy drodze krajowej nr 17) i kształt teren jest odpowiedni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy Gocław

Gocław,mazowieckie

1 600 zł4 600 m² 0,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 4600 m2 na trasie nr 17 Warszawa - Lublin około 50 km od centrum Warszawy z bezpośrednim wjazdem z trasy szybkiego ruchu.Idealne miejsce na wybudowanie dużej stacji paliw , zajazdu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gocław

Gocław,mazowieckie

2 300 zł4 600 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 4600 m2 na trasie nr 17 Warszawa - Lublin (50 km od centrum Warszawy) Bezpośredni wjazd z trasy szybkiego ruchu. Po przeciwległej stronie działki droga powiatowa nr 1312w Żelazna - Kalonka-.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij